Profil spoločnosti

Naša firma s viac ako pätnásťročnou tradíciou dodáva elektroinštalačný materiál veľkoobchodne svojim zmluvným partnerom po celej Českej republike. Maloobchodný predaj je realizovaný pobočkami v Děčíne, Jičíne a Žatci. Tovar objednaný pomocou elektronického obchodu je expedovaný z vlastného logistického centra v Jičíne. Tu je na ploche väčšej ako 2000 m2 skladovaný kompletný sortiment elektroinštalačného materiálu.

Naším hlavným sortimentom sú prístroje pre domové elektroinštalácie dodávané firmou ABB s.r.o. Elektro-Praga. V súčasnosti ide o 12 dizajnových radov v mnohých farebných kombináciách.

Okrem zobrazených spínačov vo všetkých radoch dodávame v rovnakých farbách a dizajnoch zásuvky, dátové zásuvky, telefónne zásuvky, stmievače a ďalšie príslušenstvo pre domové elektroinštalácie.

V našom e-shope ďalej nájdete napríklad výrobky firmy ELEKTROBOCK (bezdrôtové aj klasické termostaty, bezdrôtové aj klasické zvončeky, časové spínače, čidlo vlhkosti, atď), termostaty REGO, ističe a chrániče značiek ako ABB, EATON, HAGER, NOARK a náradie HAUPA.